Додаткова сесія НМТ 2022

Якщо вступник не встиг заповнити реєстраційну картку до 19 квітня, проте виявив бажання проходити тестування, він зможе зареєструватися і взяти участь у додатковій сесії НМТ. Для цього   потрібно дотримуватись такого алгоритму:  

  • 10–20 червня ー створити реєстраційну картку, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися», розміщеного на вебсайті УЦОЯО.
Більше

Національний мультитест

Для вступу на перший курс для здобуття ступеня бакалавра у 2022 році будуть використовувати результати національного мультипредметного тесту (НМТ).

НМТ – це комп’ютерний онлайн-тест, що складатиметься з трьох блоків:

Більше

Мотиваційний лист

Мотиваційний лист – це документ, що представляє собою письмово викладену вступником у довільній формі інформацію про його особисту зацікавленість у вступі на певну спеціальність / освітню програму / спеціалізацію / заклад освіти та відповідні очікування, досягнення в навчанні та інших видах діяльності з указівкою на коло інтересів і нахилів. Документ подається вступником до закладу вищої та фахової передвищої освіти, до якого в разі технічної можливості та необхідності можу бути додані копії (фотокопії, сканкопії) матеріалів, що підтверджують викладену в листі інформацію.

ПОРАДИ ТА ВИМОГИ ДО МОТИВАЦІЙНИХ ЛИСТІВ

ПРИКЛАДИ МОТИВАЦІЙНИХ ЛИСТІВ

ЯК НАПИСАТИ ЕФЕКТИВНИЙ МОТИВАЦІЙНИЙ ЛИСТ

МОТИВАЦІЙНИЙ ЛИСТ ПРИ ВСТУПІ ДО ЗАКЛАДУ ВИЩОЇ ОСВІТИ

ВІДПОВІДІ НА ОСНОВНІ ЗАПИТАННЯ ЩОДО МОТИВАЦІЙНОГО ЛИСТА