Чи потрібно вчитися в епоху штучного інтелекту?

Запрошуємо взяти участь у відкритій дискусії.

📅 27 березня 2024
⏰19:00 (київський час)

👉https://meet.google.com/std-imem-che

👨‍🏫Спікер:
Григорій Кравцов, старший науковий співробітник Інституту проблем в енергетиці імені Г.Є. Пухова НАН України, кандидат технічних наук

🎉 Відбулася перша захоплююча лекція проєкту "ІТ В ЖИТТІ"!

Сьогодні, 7 березня 2024 року, відбулася надзвичайно цікава лекція на тему "ІТ в житті. Професії". Учасники мали можливість дізнатися багато цікавого від досвідченого фахівця Максима Артьоменка (група компаній "Арт Софт", ТОВ «Арт Порт», Principal Software Developer, Product owner).

День відкритих дверей у НУК

💻👨‍🎓👩‍🎓Мрієте про кар'єру в ІТ?👩‍🎓👨‍🎓💻
❗️Плануєте цього року стати студентом? Запрошуємо Вас на День відкритих дверей до Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова 🥰🥰🥰
На зустрічі поговоримо про:
🔹️Особливості вступу 2024
🔹️Освітні можливості НУК
🔹️Тренди ринку праці
🔹️Перспективи працевлаштування

Winter IT Camp від DataArt

DataArt запрошує на Winter IT Camp! Це 10 вебінарів та 4 практичних воркшопи протягом тижня (12-18 лютого року). DataArt Winter IT Camp — це чудова можливість обрати напрям професійного розвитку у 2024 році та вдосконалити свої навички. Актуально для всіх, хто прагне бути в курсі найактуальніших тем ІТ-індустрії.