Hack4UA

Hack4UA – це онлайн-хакатон, під час якого студенти-програмісти за 7 днів зможуть втілити свою ідею у крутий IT-проєкт – додаток, направлений на допомогу українським біженцям і ВПО.

Хакатон буде проходити з 14 по 21 жовтня за участі українських та міжнародних IT-компаній. Кожен учасник отримає бонус в скарбничку до свого професійного майбутнього 😏

Читати детальніше про проєкт та зареєструвати команду.

”День першокурсника” від GlobalLogic Education

📚Запрошуємо всіх, хто щойно вступив на інженерно-технічні спеціальності до університету, відвідати ”День першокурсника” від GlobalLogic Education!

Це серія з 5 пізнавальних мінілекцій, які розставлять крапки над “І” у питаннях про майбутню кар’єру в ІТ! У стислому, але ґрунтовному форматі обговоримо корисні для майбутнього ІТ-фахівця теми: від того, як проходить типовий день “айтішника” до необхідних навичок для Trainee.

День комп’ютерника та програміста

Цьогоріч в Україні 13 вересня відзначають День комп’ютерника та програміста (або в народі просто – День програміста). Дата свята обрана не просто так, адже його святкують саме на 256 день року. 256 — це максимально можливе число елементів будь-якої системи з 8-бітним кодуванням. Причому, 256 = 28, де два символізує двійкову систему числення, а вісім — кількість бітів в одному байті – найвище значення ступеня числа два, при якому виходить число менше, ніж днів у році. Це тризначне число можна виразити всього через один байт інформації.

Посвята в студенти ННІКНУП НУК - День першокурсника

У п’ятницю, 9 вересня, відбулася посвята в студенти Навчально-наукового інституту комп’ютерних наук та управління проектами НУК імені адмірала Макарова.

Зазвичай посвята в студенти НУК – це значна подія для міста. Зазвичай – 31 серпня від Обласного палацу культури по головній вулиці Соборній і до пам’ятника адміралу Макарову на Флотському бульварі йде урочиста хода першокурсників Національного університету кораблебудування. Зазвичай – біля покровителя університету – пам’ятника легендарного миколаївського віцеадмірала, флотоводця, науковця та завзятого шукача пригод Степана Осиповича Макарова відбуваються основні урочистості.