Завершився Конкурс проєктів (робіт) "Кубок Костянтина Кошкіна" - 2023!

18 червня у Навчально-науковому інституті комп’ютерних наук НУК успішно завершився Конкурс проєктів (робіт) "Кубок Костянтина Кошкіна" - 2023. 

Науково-практична конференція, проведена в рамках цього заходу, стала підсумковим етапом, на якому були представлені 10 робіт, що пройшли до фіналу після попереднього рецензування. Загалом у конкурсі взяли участь понад 30 студентів та школярів, попри складні умови воєнного стану. 

Конкурс присвячений світлій пам'яті Костянтина Вікторовича Кошкіна, видатного науковця, заслуженого діяча науки і техніки України, лауреата Державної премії України, доктора технічних наук, професора. Костянтин Вікторович багато років був директором Навчально-наукового інституту комп'ютерних наук та управління проектами НУК, засновником та завідувачем кафедри інформаційних управляючих систем та технологій.

Цього року професору К.В. Кошкіну виповнилося б 70 років і цей Конкурс став ще одним важливим заходом вшанування його спадщини. Конкурс проєктів (робіт) "Кубок Костянтина Кошкіна" проводиться з метою створення сприятливих умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, підтримки наукової та творчої роботи студентів, курсантів та школярів, а також стимулювання їхнього інтересу до дослідницької роботи в області ІТ-інновацій.

Організація Кубку Костянтина Кошкіна була б неможливою без підтримки наших партнерів-стейкхолдерів, які увійшли до складу оргкомітету та конкурсної комісії. Це, насамперед, група компаній ТОВ "АртСофт", група компаній "Агроф’южн", КП "Міський інформаційно-обчислювальний центр", ТОВ "НВП ЛІК" та компанія DataArt.

Особливу вдячність ми окремо висловлюємо Миколаївському міському голові Олександру Сенкевичу та ректору нашого Університету Євгену Трушлякову, які всебічно підтримали Конкурс проєктів (робіт) "Кубок Костянтина Кошкіна" та привітали учасників його фінального етапу.

У підсумку роботи Конференції були встановлені та оголошені її переможці:

Номінація ІНТЕРНЕТ РЕЧЕЙ (ІОТ)

Костянтин Кадиров, керівник Альона Павленко (НУК імені адмірала Макарова).

Номінація РОЗРОБКА ЧАТ-БОТІВ

Іван Мишко, керівник Зубик Людмила Володимирівна (КНУ імені Тараса Шевченка).

Номінація SOFTWARE DEVELOPMENT

Олег Смоляр, Анастасія Цапарюк, Євгеній Волкотрубенко, керівник Анатолій Кузьменко (Миколаївський ліцей імені Олега Ольжича);

Олександр Маслов, Іван Семенчук, керівник Тетяна Фаріонова (НУК імені адмірала Макарова);

Андрій Шакула, Дарина Алікіна, керівник Вікторія Гусєва-Божаткіна (НУК імені адмірала Макарова);

Олександр Козлов, керівник Катерина Книрік (НУК імені адмірала Макарова);

Юлія Василишина, керівник Катерина Книрік (НУК імені адмірала Макарова);

Кирило Дацко, Андрій Бригадир, керівник Олена Маршак (Фаховий коледж корабелів НУК імені адмірала Макарова).

Усі учасники отримають електронні сертифікати, а переможці та призери у кожній номінації отримають дипломи та цінні призи від партнерів конкурсу.

Високу оцінку конкурсної комісії дістала робота школяра Олександра Смуглякова та студента Максима Кравченко "Sales App", яка виконана за підтримкою керівника "Комп’ютерної школи" Миколаївського палацу творчості учнів Наталії Беркунської. Автори роботи також будуть нагороджені заохочувальними призами.